Komex grzejnik Victoria 2000x595

Nowy produkt

Grzejnik pokojowy dekoracyjny, dostępny w wielu kolorach oraz różnych rodzajach podłączeń.

Więcej szczegółów

Produkt na zamówienie do 21 dni

1 250,00 zł brutto

Opis

Producent Komex
Model Victoria
Wysokość 2000
Szerokość 595
Liczba elementów 8
Głębokość od ściany 74
Głębokość od osi przyłącza 44
Rozstaw otworów montażowych 1950
Ciężar 27.30
Pojemność 6.10
Moc 75/65/20 1255
Moc 90/70/20 1573
Ciśnienie robocze 3 bar
Temperatura pracy 95°C
Budowa Kolektory poziome okrągłe o przekroju ø 30 mm, profile pionowe panele 70 x 8 mm
Podłączenie - gniazda z gwintem 1/2 - standardowym podłączeniem jest podłączenie boczne. Istnieje możliwość wykonania podłączenia od dołu z rozstawem 50 mm (zasilanie dolne centralne, prawe lub lewe)
Wyposażenie korek, odpowietrznik, uchwyty mocujące, kołki rozporowe, haki
Przeznaczenie - stosować w systemie z wymuszonym obiegiem wody
Gwarancja 5 lat

Więcej informacji

Uniwersalność to słowo, które idealnie opisuje grzejnik VICTORIA. Poprzez swoje zaokrąglone panele, doskonale sprawdzi się w pokoju dziecka zapewniając mu bezpieczeństwo użytkownika.

Po dodaniu kilku akcesoriów, typu wieszaki, osłony lakierowane bądź osłony szklane grzejnik wkomponuje się nam idealnie do łazienki, garderoby czy przedpokoju. Akcesoria do grzejnika, można dokupić u nas w sklepie w dziale wieszaki.

Grzejnik można wykonać w wersji pionowej i poziomej

- za dodatkową opłatą istnieje możliwość wykonania grzejnika z podłączeniem grzałki elektrycznej co umożliwi korzystanie z grzejnika poza sezonem grzewczym. W tym przypadku należy pamiętać, że nie ma możliwości wykonania grzejnika z zasilaniem dolnym centralnym o rozstawie 50 mm z racji przegrody, która uniemożliwi obieg wody w grzejniku. Kolektor pod grzałkę powinien być po przeciwnej stronie niż zasilanie

W załącznikach poniżej, znajdą Państwo przydatne materiały, w doborze grzejnika, paletę ral, kolory specjalne, oraz kolory strukturalne, których uchwycenie na zdjęciu jest bardzo trudne, dlatego w celu wypożyczenia rzeczywistej palety kolorów, prosimy o kontakt z nami.

Pliki do pobrania